HANIMDİLENDİ ÇİZGİLİ BEBEK YELEĞİ MODELİ. CROCHET GRANNY SQUARE STRIPES BABY CARDIGAN

HANIMDİLENDİ ÇİZGİLİ BEBEK YELEĞİ MODELİ. CROCHET GRANNY SQUARE STRIPES BABY CARDIGAN[ad_1]

Bu videomda tığ işi kolay bir bebek yeleği yapımını anlattım..Hanımdilendi modelinin farklı bir uyarlaması olan bu yeleği istediğiniz renklerle örebilirsiniz..
İp olarak ben Alize coton gold 62,393,33 ve 149 numaraları kullandım..tığım 3mm..
Daha büyük bebekler için.. 3 yaşa kadar : boyundan aynı sayılarla başlayıp kol ayrımına kadar ihtiyaç olduğu kadar sıra ekleyerek büyütebilirsiniz..

3 yaştan daha büyük çocuklar için :
en uygunu çocuğunuzun boynundan ölçü alarak başlamanızdır. Çünkü çocuklarda boy kilo farklılıkları olabiliyor..Ben ortalama rakamları vereyim.. Boyundan 92 zincirle başlayıp 5-6-10-6-5 şeklinde trabzan gruplarını yerleştirebilirsiniz..ÖNEMLİ NOT: Bu sayılar kullandığınız ipe,tığa ve elinizin sıkılığına göre farkedebilir..O yüzden çocuğunuz üzerinde ölçü alarak örmenizi tavsiye ederim..
Yorum,abonelik ve beğenilerinizle destek olduğunuz için teşekkür ederim..İyi seyirler dilerim..

C2C tekniği ile örülen modeller için Motif anlatımlarım için Bebek yeleği anlatımlarım için Motif birleştirme videolarım için zikzak battaniye modellerim için
instagram hesabım hanımdilendi

bebek yeleği kolay bebek yeleği hanımdilendi yelek renkli bebek yeleği sıralı bebek yeleği boyundan başlamalı bebek yeleği kolay bebek yeleği modelleri crochet baby cardigan crochet granny stripe baby cardigan crochet granny stripe cardigan
örgü örgü modelleri crochet tığ işi tigisi eskikafaörgü eski kafa örgü eski kafa instagram bebek örgüleri örgü anlatım

Fuente del vídeo

Publicado en VÍDEO TUTORIALES GRANNYS.

Deja una respuesta